MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

LG KM900 Arena - obecná diskuze + FAQ

Offline - Junior Profil 
7. 5. 2009 14:26 Odeslat příspěvek
Tak zu jsem byl rozhodnuty, ze do tohoto mobilu pujdu. Byl by to po cca 7 letech muj prvni mobil bez OS. Ale nejvetsi zklamani je ta navigace. Proc ti debilove neudelaji nejakou JAVA, co tam bude fungovat bez nutnosti platit za datove prenosy? Jsou to jenom zlodeji. Radeji si asi pockam na Omnii HD a to jsem se na Arenu tak tesil. Vzdy neco zkurwi. :(
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
7. 5. 2009 15:06 Odeslat příspěvek
to orgasmic: Ale ono to jde, jen my nevime jak na to. Tenhle clovek pokud nekeca, tak to zprovoznil http://we-travel.co.cc/joomla/index.php ... 99&lang=en


Offline - Junior Profil 
7. 5. 2009 17:37 Odeslat příspěvek
WE-TRAVEL

I've installed files into external memory:

- Files downloaded:
* DefaultMenu.zip
* Maps-spain.02.15.zip
* Voice-Spanish.zip
* weTravel-0.02rc25.zip
- Connect arena to PC in mass memory storage mode
- Access to external memory card
- Create this directory structure at top level

weTravel (we-Travel root directory)
. weTravel.jar
. weTravel.jad
. Maps
. . Spain
. Menus
. . DefaultMenu
. Voices
. . Spanish

- Unzip files according manual
- Disconnect device and unplug cable.



- On the phone, go to "Multimedia" -> "my things" and navigate into "weTravel" folder
- Install jad file as usual. Store it in "applications"
- Dont start application, just edit properties:
- Let everything in "ask user", except read_user_data_access, write_user_data_access, and get_location, that should be set to "allow allways"
- That's all: start application, set weTravel root to /card/weTravel, and enjoy...

navod v AJ ;) podle toho by to melo fungovat ja zatim nemuzu soudit stale vaham s koupi founu ;)


Offline - Junior Profil 
7. 5. 2009 17:42 Odeslat příspěvek
to Mafia1: Trochu nechapu proc to sem davas? Vzdyt je to zkopirovane z toho linku co jsem sem daval?!


Offline - Junior Profil 
7. 5. 2009 17:48 Odeslat příspěvek
neskar píše

Ještě k těm multitask balíčkům od Fildy - včera sem jeden namátkově sosnul a nainstalil a ani ťuk, při spouštění je viděl akorát java logo a pak to vyskočí zpátky do menu...rozchodil to někdo na Areně?

Díkes!!!!



Já si stáhla B-Trio Filda, je tam jimm, Liricshow, Opera mini a Oskarek. Oskarka nepoužívám, takže nevím, ale ostatní bezproblémů jede ^^


Offline - Junior Profil 
7. 5. 2009 21:19 Odeslat příspěvek
orgasmic píše
Tak zu jsem byl rozhodnuty, ze do tohoto mobilu pujdu. Byl by to po cca 7 letech muj prvni mobil bez OS. Ale nejvetsi zklamani je ta navigace. Proc ti debilove neudelaji nejakou JAVA, co tam bude fungovat bez nutnosti platit za datove prenosy? Jsou to jenom zlodeji. Radeji si asi pockam na Omnii HD a to jsem se na Arenu tak tesil. Vzdy neco zkurwi. :(


Lidi já vás fakt nechápu! Navigace v mobilech jsou stejně většinou jen na ehm, ehm... Je to jen základní provizorium a nikdy nedosahuje kvalit regulérní navigace. Když vezmu v potaz ten cenový rozdíl mezi LG Arena a Omnia HD tak bych si raději koupil LG a za zbytek peněz nějakou normální navigaci. Mám navigaci v N93 (přez modul samo) a fakt ve srovnání s tou co mám v autě je to na prd. Ale to je jen můj skromný názor. :-(


Offline - Junior Profil 
7. 5. 2009 21:23 Odeslat příspěvek
to Ioda: souhlasim ale preci jen i kdyz na prd aspon neco se vzdy muze hodit a nejlepe offline kdyby to bylo ;)


Offline - Junior Profil 
7. 5. 2009 21:30 Odeslat příspěvek
Mafia1 píše
to Ioda: souhlasim ale preci jen i kdyz na prd aspon neco se vzdy muze hodit a nejlepe offline kdyby to bylo ;)


Tak přejdi na stránku z aplikacemi java. Někdo tam dává linky na mapy offline. Měla by tam být pěkně udělaná Praha, Brno a Česká republika.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
8. 5. 2009 11:16 Odeslat příspěvek
tak už mě to začíná pěkně štvát. PO NĚKOLIKÁTÉ mi ráno nezazvonil BUDÍK, ikdyž byl nastaven. Zajímalo by mě, jestli se Vám to taky stává a případně jak jste tento problém vyřešili. DÍKY!!! ;-)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
8. 5. 2009 11:40 Odeslat příspěvek
dnes me krasne vzbudil v 5:45, takze u me v poradku :-D


Offline - Junior Profil 
8. 5. 2009 13:03 Odeslat příspěvek
Také nemám žádný problém a to ho používám každý den. Fakt je,že se to chce naučit dobře orientovat v nastavení toho budíku. Těch různých možností je tam fakt dost. Jestli v tom profilu budíku co zrovna používáš je vše dobře nastavené (den, hlasitost apod.). Netvrdím že to nemáš protože jsi nějakej :nenapadne , ale pak by to mohlo být jedině firmwerem.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
8. 5. 2009 15:45 Odeslat příspěvek
Potvrzuji bezproblémovost (zatím) budíku - manželka má nastavené 3 (1x vstávání a 2x léky) a v pohodě bez závad :-)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
8. 5. 2009 16:11 Odeslat příspěvek
Cau, vcera jsem koupil LG Arenu, mam par problemu. Zaprvy jsem si myslel, ze na ni jsou hry ovladane pohybovym senzorem (jako na Ipodu), dale jsem myslel, ze tam budou hry jako Duke nukem 3d (jako na symbian u Nokia 5800), nejde mi na youtube a internet se neprizpusobuje naklopeni na sirku, zustava zarovnan k levemu kraji, ten mobil se mi samovolne asi 5x vypnul, kdyz kopiruji pres program hry do mobilu, tak je musim jednotlive instalovat. Dale ten mobil nema stylus, pohybovy senzor je vyuzivan jen pro prehozeni obrazku. Koupil jsem ten mobil podle parametru a zrejme sem udelal chybu, vedle Samsung Omnia a Nokia 5800 vysla nejlip.


Offline - Junior Profil 
8. 5. 2009 19:19 Odeslat příspěvek
xsniperx píše
Cau, vcera jsem koupil LG Arenu, mam par problemu. Zaprvy jsem si myslel, ze na ni jsou hry ovladane pohybovym senzorem (jako na Ipodu), dale jsem myslel, ze tam budou hry jako Duke nukem 3d (jako na symbian u Nokia 5800), nejde mi na youtube a internet se neprizpusobuje naklopeni na sirku, zustava zarovnan k levemu kraji, ten mobil se mi samovolne asi 5x vypnul, kdyz kopiruji pres program hry do mobilu, tak je musim jednotlive instalovat. Dale ten mobil nema stylus, pohybovy senzor je vyuzivan jen pro prehozeni obrazku. Koupil jsem ten mobil podle parametru a zrejme sem udelal chybu, vedle Samsung Omnia a Nokia 5800 vysla nejlip.

8-D 8-D 8-D Tak tenhle příspěvek fakt nemá chybu!!!! 8-D 8-D 8-D
Doporučuji vřele si přečíst všechny příspěvky a rychle vrátit. Tohle není opravdu Tvá "parketa"!


Offline - Kolemjdoucí Profil 
8. 5. 2009 19:22 Odeslat příspěvek
Asi ano, premyslim, ze ho prodam a koupim si Nokii 5800, kterou jsem chtel puvodne, to LG jsem vzal kvuli jeho parametrum.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100 ... 252  Další stránka
Stránka 97 z 252 [ Příspěvků: 3777 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies