MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung I8910 HD - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
7. 6. 2009 21:09 Odeslat příspěvek
tak proc jsi na nej tak spechal ;-) ? .....
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
7. 6. 2009 21:10 Odeslat příspěvek
tak dobrá, to all: výdrž: mam posledni dve carky z tech 70%..dnes jsem se dival cca 40min na film, porad si s nim hraju, volam (dnes asi 30min celkem), menim obrazky, fotim sve nove nalakovane auticko ^^ ..proste porad neco..uznejme tedy, ze video nezere malo a volani taky ne..takze u me fakt dobra..od patku NEnabito!! Jeste dodam, ze displej mam na minimum, protoze i tak sviti vic jak N78 a Touch HD kdyz jsou nastaveny na 35%!!

Rozliseni videa: lidicky, proste fantazie..stahoval jsem si odtud to prilozene video, ale me se to neseka...vazne ne..nic, obraz plynuly, cisty a sakra krasny! Co se tyka tel a TV, tak jsem si od bratranka (kteremu jsem prodal N82 s podporou TV-out) pujcil TV kabl, tak jsem to dal na plosnyho Panasonicka a muzu rict, ze obraz se neseka, je lepsi nez video v .avi na pc, ale postrada tu ostrost AMOLED displeje..hold, AMOLED je ted vazne NEJ!!

Jde o to, ze Touch HD je win. mobile, takze sirsi moznosti aplikaci, ma vetsi zobrazeni displeje a o 0,1palce vetsi displej, to neni vubec poznat..integrovana pamet 8GB + slot na karty..u me vyhoda, displej fakt o poznani lepsi, video a fotak nesrovnatelny (HD neumi nahravat videa..umi, ale v jake kvalite :pozor ) a celkove je Samsung zivejsi..ma prechody plynuly, nacita se okamzite..takze Samsung vitezi!

Hudebni prehravac a celkove knihovna funguji na jednicku..ma nadherny vizializace, 5.1 pouze pro sluchatka nebo Tv myslim, basy ujdou (sice ne jak na N78, ale taky to hraje), hraje hlasite a celkove zadna z xpress music od nokie a ani ericsonu NEma tak krasny vizualizace..proste nema!! Na displeji co se tyka sms, je to o zvyku, ale klavesnice v landspace rezimu je dostacujici i pro vetsi palecky.. ;-) internet jsem zatim nezkousel, GPS cekam na vytvoreny certifikat (bohuzel sam si ho nevytvorim, protoze mi nejak blbne ta stranka na vytvareni, takze ted GPS nemohu posoudit)..


Offline - Junior Profil 
7. 6. 2009 22:22 Odeslat příspěvek
pekna recenze


Offline - Junior Profil 
7. 6. 2009 22:30 Odeslat příspěvek
jo jo urcite a i prinosna si myslim takle kdyby psal kazdej jen tak dal


Offline - Kolemjdoucí Profil 
8. 6. 2009 06:57 Odeslat příspěvek
Chtěl bych se zeptat, jak je to s natáčením videa? Jaké rozlišené to zvládá, jaký je datový tok, je video v nejvyšším rozlišení plynule? atd.


Offline - Junior Profil 
8. 6. 2009 08:35 Odeslat příspěvek
zdravim vsechny. Chtel bych se zeptat, jak je to s rastrem displeje u i8910? Vim ze je na tom lip nez iPhone, ale vzhledem k tomu ze treba arena ma wvga na trech palcich tak jestli je to nejak poznat, nebo i i8910 uz ma tak jemny rastr ze je vse krasne vyhlazeno a nic neni kostrbate. Nejvetsi vyhodou asi stejne zustava amoled, ten nejspis prebije i wvga co :)


Offline - Junior Profil 
8. 6. 2009 09:29 Odeslat příspěvek
Jen pro "stastne" majitele Samsungu i8910.
Zajimalo by mne, az se Vam mobil pokazi, jak budete tu vasi sedivku reklamovat. Nechapu, proc radeji chvili nepockate a nekoupite si oficialni CZ distribuci. Za ty problemy s pripadnymi reklamacemi u pochybnych prodejcu to nestoji. 8-)


Offline - Junior Profil 
8. 6. 2009 10:13 Odeslat příspěvek
To the-rock a tiez ostatnych vlastnikov i8910
Jeden chlapik sa tu davnejsie pytal na tieto otazky>

Citace
1. jak je to s reproduktorem, psalo se, že není z něj moc slyšet, jako s iphone
2. psalo se, že při volání je to slyšet, jako by druhá osoba byla v tunelu
3. je displei na tom tak dobře jako iphone, mám ho 14 měsícu, bez folie, nosim ho s klíčema v kapse a ani jedno škrábnutí.
4.jak rychlá je uzávěrka u fotoaparátu


mna tiez velmi zaujimaju odpovede na vsetkyy tieto otazky. no asi najviac ma zaujima to s tym zvukom pri telefonovani, to ako Vas majitelov pocut na druhej strane a tiez ako pocut z repraku ked prehravate video.
A este dodavam piatu otazku :-)
5. aka je kvalita zvukoveho zaznamu ked nahravate video {to s tymi 8khz co sa kdesi pisalo.}
a ak je kvalita zvuku ked nahravate cisto len zvuk ako na zaznamnik

v pripade ze niekto bude znat odpoved, tak dakujem. :-D

btw. mam info zee na mp3.sk to este sice nemaju ale ich dodavatel vraj tvrdil ze cena pojde dolu. komunikoval som s predajcom. teda odpoved na otazku, ze ci sa to zdrazie, alebo zlacnie po lokalizovani je vraj jasna. cena pristroja pojde dolu.

no myslim ze u HD-cka to bolo takto> najprv sa predavala eng verzia potom sa predavali aj lokalizovane SJ, CJ verzie, a ta eng verzia sla dolu. ale lokaliz si nechali tu staru cenu za ktoru sa predtym predavala eng. a zacalo to padat az ked prisiel novy typ na trh. moznoze to bude aj u samsungu tak isto. ved vlastne v tej vete to aj je skryte. cena pristroja pojde dolu, no lokalizacia bude robit navysenie ceny. nuz uvidiem ako to bude.

prosim majitelov o laskavost, napiste nam sem tym co to este nemaju, ze ako znie ten zvuk. dakujem. ;-)


Offline - Junior Profil 
8. 6. 2009 11:46 Odeslat příspěvek
Ahoj,

ako je to s prehravanim titulkov do divx na HD?


Offline - Junior Profil 
8. 6. 2009 12:27 Odeslat příspěvek
Jsou na to ruzne programy,ktere vimplementuji titulky primo do video souboru.


Offline - Junior Profil 
8. 6. 2009 12:34 Odeslat příspěvek
nenajde se poořádná oficiální recenze ? nebo mi chcte říct, že třeba mobilmania.cz čeká na CZ distribuci? to se mi nechce věřit... .-)


Offline - Junior Profil 
8. 6. 2009 12:43 Odeslat příspěvek
Taky si rikam kdyz mel bejt iphone to byl humbuk hned jak se to zaclo prodavat okamzite se youtube zacal plnit :( Ale nak nechapu ze i kdyz uz je samsung v prodeji proc je ticho :( Vzdyt to nakej iphone uplne rozslaplo a nikde se nic poradne nepise :(


Offline - Junior Profil 
8. 6. 2009 13:10 Odeslat příspěvek
Nevíte, jestli bude tento telefon nabízet i t-mobile ?


Offline - Junior Profil 
8. 6. 2009 13:23 Odeslat příspěvek
to orgasmic:skor som myslel,ci ma HD prehravac,ktory by ich tam vimplementoval sam ako BS-player v PC.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
8. 6. 2009 13:45 Odeslat příspěvek
Chci se zeptat,objednal si nekdo Omnii HD u MazdaF? Zna ho nekdo osobne? Dekují predem.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 251  Další stránka
Stránka 22 z 251 [ Příspěvků: 3765 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies