MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

Ukažte nám své mobilní příslušensví

Offline - NokiaManiak Profil 
2. 9. 2010 19:30 Odeslat příspěvek
Obrázek
Citace
Dovnitř uložíte přesně 31902400512 bajtů. A přitom má karta rozměry 11 × 15 × 1 mm (objem 168 mm3) a neváží ani jeden gram. Tak obrovská kapacita vměstnaná do tak málo místa. Mně to připadá fascinující, vám ne? Když vezmete běžný HDD z notebooku, největší má 1 TB, tak by se do něj vešlo 381 těchto microSDHC karet. To dá dohromady kapacitu neuvěřitelných 12,2 TB. Když ji vložíte do telefonu, minimálně mu zdvojnásobíte kapacitu paměti. Víc než 32 GB totiž v žádném telefonu nenajdete.
Poslední příspěvek


-
2. 9. 2010 19:38 Odeslat příspěvek
Vždycky mě zajímalo, jestli by se třeba symbianí smartphone s takovou kartou nějak zpomalil. U S40 se dá skoro počítat, že ne, jelikož ta s externí pamětí nepracuje, ale dovedu si představit, jak dlouho by se položka Pam. karta v galerii otvírala. :-)


Offline - NokiaManiak Profil 
8. 5. 2011 22:09 Odeslat příspěvek
Tak to tu zas oživím, teďko jsem měl na pár dní půjčené docela zajímavé příslušenství :)

http://nokiamania.mobilmania.cz/2011050 ... -pro-nokie



Offline - Junior Profil 
9. 5. 2011 01:12 Odeslat příspěvek
Ar.Drone mam uz dlhsi cas, je to pecka, pouzivam ale s tym, pre co to bolo vyrobene, cize iPad, iPhone a iPod :)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, #
Stránka 3 z 3 [ Příspěvků: 34 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies