MobilMania.cz

Přihlásit se


 Další stránka

Nokia N8 - obecná diskuse, dostupná Belle

Offline - NokiaManiak Profil 
8. 10. 2010 12:37 Odeslat příspěvek
Nokia N8 se už v některých státech začala prodávat a pár už se jich potuluje i u nás na fóru. V tomto tématu už budeme vést jen věcnou diskusi, a to zejména dotazy & odpovědi. Takže do toho! ;-]

Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
8. 10. 2010 13:29 Odeslat příspěvek
Takže já bych se zeptal pokud v N8 zadam narozeniny ke kontaktu , propíší se i automaticky do kalendáře? Děkuji


Offline - Kolemjdoucí Profil 
8. 10. 2010 13:41 Odeslat příspěvek
mozete napisat ako je N8 po hudobnej stranke


Offline - Junior Profil 
8. 10. 2010 13:56 Odeslat příspěvek
Je tam něco, co lze rozumě použít jako svítilnu? Blesk asi ne, takže buď tu červenou diodu nebo displej...


Offline - Junior Profil 
8. 10. 2010 14:26 Odeslat příspěvek
V předchozí témě jsem to řešil, pro mě je to jediná vada na kráse u N8čky a dostal jsem odpověď že dioda je vysoce svítivá, podle mě už stačí jen aby někdo napsal aplikaci na rozsvicení té diody a bude to super, otázka je jestli ji někdo napíše.

Já bych se zeptal, jak jsou na tom sluchátka dodávaná, podprůměr,průměr,nadprůměr?


Offline - Junior Profil 
8. 10. 2010 14:35 Odeslat příspěvek
Tady vidíte diodu v akci http://crave.cnet.co.uk/mobiles/nokia-n ... -50001072/ . Pěkná prezentace.

-- 8. 10. 2010 15:46 --

Na jednom předváděcím videu jsem viděl, že měl na každé ploše jiný podklad. Znamená to, že si budu moci dát na každou plochu jiné foto? :oboze A když jsme u těch dotazů, jak je to s přehráváním DivX? Psali, že by to mělo jít. :hm


Offline - Junior Profil 
8. 10. 2010 15:03 Odeslat příspěvek
Zdravím, já bych se chtěl zeptat, jestli si webový prohlížeč poradí s flahem, děkuji za odpověď


Offline - Moderátor Galerie Profil 
8. 10. 2010 15:16 Odeslat příspěvek
Já bych se rád zeptal na kvalitu hudebního výstupu do sluchátek, pokud se nepletu tak Nokča se pyšní certifikací Dolby Music ?

Díky


Offline - Kolemjdoucí Profil 
8. 10. 2010 15:36 Odeslat příspěvek
Zdravim ja mam dve otazky. Chcel by som sa opytat ci je mozne menit sim kartu za chodu telefonu. A potom by som sa chcel opytat ci je mozne cez OTG pouzit aj USB hub, pre pripojeni viaC zaraideni napr.: klavesnica, mys, nejake usb pamate


Offline - Junior Profil 
8. 10. 2010 15:44 Odeslat příspěvek
Pyšnit se muže čím chce dokud ale k tomu telefonu budes připojovat sluchátka typu made in nokia, koss a podobně, tak ten zvuk bude stát stejně za prd. A ani dolby music ti nepomůže :) takže radím kup si kvalitní sluchátka a budeš spokojený.


Offline - NokiaManiak Profil 
8. 10. 2010 16:30 Odeslat příspěvek
davidmatousek píše
Takže já bych se zeptal pokud v N8 zadam narozeniny ke kontaktu , propíší se i automaticky do kalendáře? Děkuji

Jednoduchá odpověď: ne. Nechápu...
preton píše
mozete napisat ako je N8 po hudobnej stranke

Zatím nemůžu, neboť jsem si tam žádnou hudbu ještě nedal :) Vydržte.
Beaumont píše
Je tam něco, co lze rozumě použít jako svítilnu? Blesk asi ne, takže buď tu červenou diodu nebo displej...

Tohle budu zkoumat, nějak ta červená dioda jít rozsvítit musí.
revol píše
Já bych se zeptal, jak jsou na tom sluchátka dodávaná, podprůměr,průměr,nadprůměr?

Nokia WH-701, takže nadprůměr.
GiFu píše
Znamená to, že si budu moci dát na každou plochu jiné foto? :oboze A když jsme u těch dotazů, jak je to s přehráváním DivX? Psali, že by to mělo jít. :hm

Ano, na každou jiné pozadí, při změně se to prolne. DivX jsem nezkoušel, zkusím, mělo by.
lala83 píše
Zdravím, já bych se chtěl zeptat, jestli si webový prohlížeč poradí s flahem, děkuji za odpověď

Jistě, poradí si i s jednoduššími weby ve Flashi jako je třeba www.dobreplacenaprochazka.cz.
carreaum17 píše
Já bych se rád zeptal na kvalitu hudebního výstupu do sluchátek, pokud se nepletu tak Nokča se pyšní certifikací Dolby Music ? Díky

Ano, ale to mluvíme o pěti (šesti - 5.1) kanálovém výstupu přes HDMI.
nseries píše
Zdravim ja mam dve otazky. Chcel by som sa opytat ci je mozne menit sim kartu za chodu telefonu. A potom by som sa chcel opytat ci je mozne cez OTG pouzit aj USB hub, pre pripojeni viaC zaraideni napr.: klavesnica, mys, nejake usb pamate

Nejde, musí se restartovat. Nechápu...
USB hub budu zkoušet, ale klávesnice a myš jela, viz tweet ;)
Gotch píše
Pyšnit se muže čím chce dokud ale k tomu telefonu budes připojovat sluchátka typu made in nokia, koss a podobně, tak ten zvuk bude stát stejně za prd. A ani dolby music ti nepomůže :) takže radím kup si kvalitní sluchátka a budeš spokojený.

Co je špatného na Kossech?


Offline - Junior Profil 
8. 10. 2010 17:38 Odeslat příspěvek
Děkuji za odpověď a co třeba videa na stream.cz?


Offline - NokiaManiak Profil 
8. 10. 2010 17:55 Odeslat příspěvek
No, tak koukám, že Stream nějak nejde. Divné, ale to bude spíš problém u nich.

Jinak, odpovědi vždy hledejte nejdřív na Twitteru @nokian8cz, třeba teď se tam dočtete právě o USB hubu.


Offline - Junior Profil 
8. 10. 2010 18:16 Odeslat příspěvek
Tak zkus videa na jiných stránkách, třeba na ct24 apod. Mockrát děkuji za odpovědi


Offline - Trvalý BAN Profil 
8. 10. 2010 18:24 Odeslat příspěvek
Pokud vim tak v N8 je jen flash lite,takze ne vsechny flash videa pojedou tak jako treba u plnohodnotneho flashe na N900
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 924  Další stránka
Stránka 1 z 924 [ Příspěvků: 13852 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies