MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Nový zpusob přihlašování - problémy

Offline - Hlavní administrátor Profil 
7. 11. 2011 20:57 Odeslat příspěvek
Zelych: Patička se nezobrazuje, pokud má okno prohlížeče menší výšku než 400 px.

Sasakr: Váže se to opravdu na počítač a s tím asi nic víc nenaděláme.
Poslední příspěvek


Offline - Pokročilý Profil 
7. 11. 2011 21:27 Odeslat příspěvek
Marek Lutonský píše
Zivan: Na které stránce vám to takhle funguje? To ale bude asi taky problém v prohlížeči - doplní vám špatné heslo a vy ho jen odešlete.


Problem je ve Firefoxu 8, IE9 je v pohode


Offline - Hlavní administrátor Profil 
8. 11. 2011 09:21 Odeslat příspěvek
V tom případě je ještě větší jistota, že je problém pouze v prohlížeči. Má zřejmě uložené špatné heslo. Zkuste ho přepsat, měl by si ho potom zapamatovat.


Offline - Pokročilý Profil 
8. 11. 2011 09:29 Odeslat příspěvek
Tim to nebude, hesla neukladam a dela to i na jinem PC, kde se na mobilmanii nikdo jeste neprihlasoval. Prihlasim se, odhlasim a pri dalsim prihlasovani uz se mi nabidne jmeno, sipkou dolu vyberu, enter a hlaska o spatnem jmene nebo hesle.


Offline - Hlavní administrátor Profil 
8. 11. 2011 09:31 Odeslat příspěvek
Ale to dělá váš prohlížeč, tohle nejsou informace, které se tahají z našeho serveru.


-
8. 11. 2011 09:57 Odeslat příspěvek
Do pole pro heslo se dá přeskočit Tabem. Enter se pro tento účel přece nikdy nepoužívá.


Offline - Junior Profil 
8. 11. 2011 10:24 Odeslat příspěvek
Takových novinek víc... :-\ Roky tu působím s tímto nickem a teď když se chci zaregistrovat oficiálně, tak je obsazen, sem fakt happy


Offline - Pokročilý Profil 
8. 11. 2011 10:40 Odeslat příspěvek
Majkl píše
Do pole pro heslo se dá přeskočit Tabem. Enter se pro tento účel přece nikdy nepoužívá.

Enter se na potvrzovani polozky v seznamu nepouziva? Sice tu historii vyplnenych jmen resi prohlizec, ale odesilani ne. Napr. na strankach ce4you to prihlasovaci formular neodesle.


Offline - Hlavní administrátor Profil 
8. 11. 2011 10:46 Odeslat příspěvek
BigT: Pokud se sem na fórum přihlašujete tímto nickem, je váš pro všechny naše weby v Klubu. Obsazen je v takovém případě vámi, jen si případně na stránce https://klub.mf.cz/Login.aspx nechejte vygenerovat nové heslo.


Offline - Pokročilý Profil 
10. 11. 2011 13:46 Odeslat příspěvek
Tak jsem vyzkoušel co to dá, nakonec nové přihlášení z PC mi prostě nejde.
V pohodě se dostanu na fórum z mob.aplikací SUPERFÓRUM popř,z PC kde jsem byl přihlášen trvale před touto změnou.Z jakéhokoliv PC kde na mě pro přihlášení vyskočí stránka MF mi to prostě nejde.Ani pro zaslání nového hesla - tady ani nevím jaký mail jsem před 6 lety zadával .


Offline - Hlavní administrátor Profil 
10. 11. 2011 15:37 Odeslat příspěvek
To prostě není možné. Pokud se přihlásíte z mobilu a počítače ne, znamená to, že zadáváte špatné heslo. Nechejte si poslat nové, přijde vám na e-mail x@e... snad si vzpomenete.


Offline - Pokročilý Profil 
10. 11. 2011 21:11 Odeslat příspěvek
Pravděpodobně to tedy vypadá na 2 různá hesla pod mým jménem ,pokud se prihlasim dole na posledním řádku přímo ve fóru (web v mobilu ) tak není problém. Přihlášení z MF stránky mě furt bojkotuje.


Offline - Hlavní administrátor Profil 
11. 11. 2011 09:26 Odeslat příspěvek
Pod jedním jménem nemohou být dvě různá hesla, opravdu ne. Něco z toho si nanejvýš pamatuje váš prohlížeč a z toho pramení problémy. Nechal jste si vygenerovat nové?


Offline - Pokročilý Profil 
11. 11. 2011 11:57 Odeslat příspěvek
Zkoušel jsem všechny mail adresy z té doby,které jsem mohl mít...i bývalých zaměstnavatelů...... nic, zase jsem tolik mailů neměl. Stránka MF mě neuznává.

Teď to řeším tak , že se nepřihlášený vložím do jakékoli diskuse - přidat příspěvek = a objeví se normální přihlášení do fóra (žádný rámeček od MF) a zde to moje jméno a heslo bere.

Vyzkoušel jsem 6 PC z různých připojení, nastavení a prohlížečů.


-
11. 11. 2011 12:03 Odeslat příspěvek
@ Polda> Tvou emailovou adresu jsem ti zaslal po SZ.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, #  Další stránka
Stránka 2 z 4 [ Příspěvků: 55 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies