MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Nokia N8 - obecná diskuse, dostupná Belle

Offline - Junior Profil 
3. 3. 2012 20:39 Odeslat příspěvek
Casto presmerovavam hovory(kdyz jsem v praci na jinny mobil). Ale vlest do toho je dost klikani(Nastaveni-Volani-Presmerovani hovoru-Hlasove hovory a konecne co potrebuji: Pokud neprijma.)
Neni neco jednodussiho jak se tam dostat? Existuje na to nejaka app, nejlepe cesky? Ci udelat na to zastupce? Dik
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
3. 3. 2012 21:03 Odeslat příspěvek
texmur: nově jsou foto a videa oddělený, je to tak lepší a logičtější a osobně mi to vyhovuje.


Offline - Junior Profil 
3. 3. 2012 21:32 Odeslat příspěvek
nemyslím že jsou oddělená. V galerii se mi nově natočená videa zobrazují spolu s fotkami


Offline - Pokročilý Profil 
3. 3. 2012 23:03 Odeslat příspěvek
A ve videích nejsou videa z fotoaparátu.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
3. 3. 2012 23:32 Odeslat příspěvek
Nezkoušel jsem, ale opakovaně četl, že foto a video má být oddělené, že to tak lidi chtěli a tak to tak udělali. Mám pocit, že v galerii jsem videa neměl a ani po nich nepátral.


Offline - Junior Profil 
4. 3. 2012 00:40 Odeslat příspěvek
to 4bluedragon
Zkusil jsi změnit v Opeře nastavení klávesnice?
Nastavení> Pokročilé> Klávesnice Opery> zde je na výběr 1.Vždy 2.Jen pro adresy 3.Nikdy
Jako klávesnici používám SWYPE
A už vyšla Opera 12.00.2143


Offline - Junior Profil 
4. 3. 2012 03:34 Odeslat příspěvek
zdravím. Chci si z počítače hodit do N8 Simpsny. Hodil by se mi tip na nějaký program co to převede do akurátního rozlišení pro N8. Díky za případné tipy :-)
Jinak vím, že jich je na netu kopa, ale chci tip na nějaký spolehlivý a kvalitní 8-)


Offline - VIP uživatel Profil 
4. 3. 2012 08:29 Odeslat příspěvek
Dporučím program Format Factory.
dejv


Offline - Junior Profil 
4. 3. 2012 08:33 Odeslat příspěvek
http://www.stahuj.centrum.cz/multimedia ... ownload/?g[hledano]=&g[oz]=3.3.5 nebo


Offline - Pokročilý Profil 
4. 3. 2012 10:25 Odeslat příspěvek
Filmy nesleduju ale v Belle už si to nepřevede samo při kopírování v režimu Nokia Suite?


Offline - Junior Profil 
4. 3. 2012 10:48 Odeslat příspěvek
Ja sem-tam nejaký film pozriem cez telefón, a preto nerozumiem prečo je potrebná konverzia do bližšie nešpecifikovaného formátu. Veď symbian belle umožňuje prehrávanie takmer všetkých formátov vrátane tituliek aj s príslušnou diakritikou, nikdy mi nerobilo problém prehrať film v avi prípadne mkv s titulkami v telefóne, s rozlíšením filmu napr. 720p. Samozrejme ak sa nejedná o špecifický video formát, ktorý nie je podporovaný.


Offline - Junior Profil 
4. 3. 2012 12:20 Odeslat příspěvek
malmek píše
to 4bluedragon
Zkusil jsi změnit v Opeře nastavení klávesnice?
Nastavení> Pokročilé> Klávesnice Opery> zde je na výběr 1.Vždy 2.Jen pro adresy 3.Nikdy
Jako klávesnici používám SWYPE
A už vyšla Opera 12.00.2143


asi si ma necital pozorne, ja viem o tom, ze tam tie moznosti nastavenia klavesnice su, ved som pisal, ze pouzivam klavesnicu od opery, bo (standardna) nokiacka mi nedovoli vypisat heslo :/ ...ze ci to robi aj niekomu inemu, alebo je to tak aj na opere mobile v12? (swype nepouzivam) :roll:


Offline - Junior Profil 
4. 3. 2012 13:10 Odeslat příspěvek
to 4bluedragon
Špatně jsem tě pochopil
Zkus Operu mini next 7,nová verze-skvělá a nebo zkus Opera mobile 12


Offline - Mírně pokročilý Profil 
4. 3. 2012 16:35 Odeslat příspěvek
Nokia Suite nabízí aktualizaci aplikace AgendaServer, která vylepšuje synchronizaci událostí kalendáře mezi telefonem a Lotus Notes Traveler. Uvádí se, že aktualizace také zahrnuje opravy některých známých problémů.
Tak uvidíme, které problémy jsou opraveny, jestli to vůbec poznáme :-)


Offline - Junior Profil 
4. 3. 2012 21:24 Odeslat příspěvek
Nabídka byla i akt.soft. founu, takže i OTA. Ale žádná viditelná změna.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 797, 798, 799, 800, 801, 802, 803 ... 924  Další stránka
Stránka 800 z 924 [ Příspěvků: 13852 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies