MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

T-Mobile - změna u Twist Online - učtování po 1MB

Offline - VIP uživatel Profil 
9. 1. 2013 20:14 Odeslat příspěvek
Twist internet lite je na aukru těsně pod 500 korun i s fakturou. 500MB měsíčně na 6 měsíců...
Stačí do vyhledávání napsat MOBILNÍ INTERNET
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
10. 1. 2013 13:44 Odeslat příspěvek
Smells píše
Já jsem šel do akce O2 500 MB za 100 kč na dva roky bez úvazku.


Ja taky, VF jsem nezkousel a TM ma na muj vkus nevhodne nastaveny proxy server.


Offline - Junior Profil 
10. 1. 2013 18:11 Odeslat příspěvek
Ta proxy, která měnila velikost obrázků a dělala podobný neplechy (snad i zmenšování CSS stylů), už je vypnutá. Jinou tam TM nemá.


Offline - Junior Profil 
10. 1. 2013 20:10 Odeslat příspěvek
Pánové, když vynechám Aukro (u kterého jsem nevěděl, že se tam nějaké Twist internet lite prodávají), tak cena tohoto připojení u TMobile je cca 1000Kč za pořízení a po 3 měsících "zdarma" se každý další měsíc platí 250Kč. Proto se mi nedivte, že jsem reagoval jak jsem reagoval.

Za zde zmiňovaných 700Kč na 1 rok je to již o něčem jiném a pak vás chápu.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
11. 1. 2013 09:10 Odeslat příspěvek
zajDee píše
Ta proxy, která měnila velikost obrázků a dělala podobný neplechy (snad i zmenšování CSS stylů), už je vypnutá. Jinou tam TM nemá.

Kdy to vypinali? Koncem listopadu - obrazky zmenseny o cca 1/4, aukro HTML naopak zvetseno VYRAZNE (800 vs. 170kB). Stahovano wgetem, na O2, UPC a mistni wifi ve stejnou dobu sobe odpovidajici.


Offline - Junior Profil 
29. 1. 2013 22:03 Odeslat příspěvek
Ze.us: vypínali to ke konci prosince, v listopadu to ještě běželo :)


Offline - Junior Profil 
1. 2. 2013 00:07 Odeslat příspěvek
z fóra T-Mobile - http://www.t-mobile.cz/web/cz/osobni/po ... e/18954308

Dobrý den,

naši technici při simulaci vámi popsaného chování našli chybu vyskytující se v jednotkách případů. Kvůli chybnému datovému profilu u SIM karet, který upravuje chování data session management, bohužel docházelo k účtování služby v hodinových intervalech. V průběhu příštího týdne dojde k nahrání nových profilů a situace tím bude vyřešena.
V případě, že u vás dochází k podobnému problému, ozvěte se nám prosím přes formulář http://www.t-mobile.cz/facebook.

Děkujeme za upozornění, pomohlo nám odhalit skulinu v systému.


Offline - Pokročilý Profil 
1. 2. 2013 10:44 Odeslat příspěvek
V prekladu - blbe nam to system uctoval, okradali jsme diky tomu vsechny zakazniky s touhle kartou, ale ozvalo se kvuli tomu jen par "jednotek" zakazniku, tak z toho nebudeme delat nejakou aferu a za tyden to v tichosti opravime :)


Offline - Junior Profil 
1. 2. 2013 18:11 Odeslat příspěvek
aneb začneme účtovat po 1 MB ,s tím,že budeme tvrdit,že je to technicky neproveditelný účtovat po 1 kB i když to měsíc fungovalo bez sebemenšího problému,a ještě Vás ošidíme.
BRAVO T-Mobile.Tím ses zařadil mezi největšího zloděje mezi třemi zloději !!!!


Offline - Junior Profil 
15. 2. 2013 10:42 Odeslat příspěvek
Zdravím. Máte někdo zkušenost s tím, jak služba aktuálně funguje při účtování za MB? Nejlépe na mobilu. Mám mobil na dvě simky a tak bych měla jednu jen na net. Ale zajímalo by mě, jak je to s účtováním. Mělo by se to počítat celkově za všechny relace a ne za každé načtení stránky, ne? Takže je lepší se z netu ani neodhlašovat a třeba 30minut tam brouzdat než se přihlásit 4x. Jak vám to funguje a jak jste spokojení? Hledám net jako doplněk k wifi, takže bych se potřebovala připojit jen některé dny jen na chvíli, ale klasické tarify za 100Kč měsíčně se mi nevyplatí a ani 20Kč za den.

A taky jsem se dočetla, že údajně bylo avizováno, že simka půjde používat i na příchozí hovory. Je to pravda nebo ne?


Offline - Junior Profil 
15. 2. 2013 13:06 Odeslat příspěvek
příchozí hovory i SMS (v současné době) fungují, lze odesílat SMS z webu Muj T-Mobile.
Odstranili účtovací jednotku každou hodinu, takže dokud se neodhlásíš počítají se jen skutečná data, při odhlášení se částka zaokrouhlí na celé čtyřicetníky nahoru.


Offline - Junior Profil 
15. 2. 2013 13:26 Odeslat příspěvek
Díky. A když máš spuštěných víc aplikací tam se to pak počítá jak? Například mám aplikaci na email, na zprávy z idnes, google play a pak ještě normální stránky v Opeře. Započítá se to všechno dohromady nebo to bude pokaždé nová relace? Vím, že to má asi každý jinak na mobilu, ale zajímá mě, co čekat... To že fungují příchozí hovory je fajn.


Offline - Junior Profil 
15. 2. 2013 15:17 Odeslat příspěvek
na počtu aplikací nezáleží, prostě se připojíš, používáš (třeba 20 aplikací) a dokud se neodpojíš od netu, tak je to pořád jedna session. Až se ti ztratí ikonka připojení u signálu, tak jsi odpojená.


Offline - Junior Profil 
8. 5. 2013 18:31 Odeslat příspěvek
"Číslo, na které voláte, dočasně nemůže přijmout Váš hovor. Zašlete prosím sms zprávu". Prosím, co to má znamenat? Myslela jsem, že příchozí hovory na číslo s Twist online by měly fungovat nebo už ne? Nebo to funguje jen když je spuštěný ten internet? Sms mi jdou příjmat, ale nikdo se mi nedovolá. Nevíte prosím, co je špatně?


Offline - Junior Profil 
9. 5. 2013 07:14 Odeslat příspěvek
Me prichozi hovory funguji normalne. Restartujte tel. popr. zkontrolujte sim.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další stránka
Stránka 5 z 6 [ Příspěvků: 81 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies