MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung I9100 Galaxy S II - obecná diskuse

Offline - Junior Profil 
13. 3. 2013 22:17 Odeslat příspěvek
1) to Mahoney - to nezobrazovaní obrázků google play, atd. bylo skutečně nastavením wifi - dík
2) nevíte někdo, jestli jde nastavit napr. večer, aby se mi mohly dovolat jen nekterá čísla z velkého množství kontaktů?
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
13. 3. 2013 23:02 Odeslat příspěvek
nedaa, leda bloknout na porad, nebo si poridit dvousimkac na kterem na jednu sim dam kontakty ktere chci porad mit povolene a na druhou sim dat ty ktere ne a druhou sim na vecer vypinat.


Offline - Junior Profil 
14. 3. 2013 09:53 Odeslat příspěvek
Potreboval bych radu jak vypnout zvuk zaverky u fotaku nikde sem ti nenasel.
Diky


Offline - Junior Profil 
14. 3. 2013 09:57 Odeslat příspěvek
před vstupem do foťáku stáhnout hlasitost na nulu....


Offline - Junior Profil 
14. 3. 2013 10:13 Odeslat příspěvek
Hlasitos medii nebo ceho? Jine reseni neni? U SGS I Sla uzaverka vypnout.


Offline - Junior Profil 
14. 3. 2013 10:19 Odeslat příspěvek
Celého normálně levým bočním tlačítkem. Pokud vím, tak jiné řešení není....


Offline - Junior Profil 
14. 3. 2013 11:07 Odeslat příspěvek
Dave_de:
V JB to už jde nastavit-blokování hovorů.


Offline - Junior Profil 
14. 3. 2013 14:23 Odeslat příspěvek
Tak jsem dneska provedl dotaz na O2 a zde je odpověď:

prozatimní odpověď k upgratu u telefonu SGS II je:
Aktuální dostupná verze je 4.0.4. Aktualizace na 4.1.x (Jelly Bean) bude přibližně v 2Q/2013. Může se ale ještě posunout...

Takže to už budeme mít SGS4. Prezentace začíná dnes o půlnoci na

http://mobil.idnes.cz/samsung-galaxy-s-iv-premiera-dgl-/mob_samsung.aspx?c=A130311_153829_mob_samsung_apo


Offline - Junior Profil 
14. 3. 2013 14:30 Odeslat příspěvek
Já mám šedivku, německá distribuce a JB mám od minulého pátku.


Offline - Junior Profil 
15. 3. 2013 05:46 Odeslat příspěvek
Jarsou: No já nevím, jaké informace posílá přímo O2, nebo do jaké míry jsou jejich pracovníci informováni (mám s O2 své zkušenosti), ale mě na brandovaném SGS II (právě od O2) dnes ráno Kies ukázal toto (viz příloha), tak že jsme se oficiální verze JB konečně dočkali až s uvedením SGS IV :tleskani. A jak tak koukám na nový "zázrak" SGS IV, tak mi ještě stále můj (již téměř dvouletý) SGS II v poho vydrží :-) .

Přílohy

LB_i9100.jpg
LB_i9100.jpg
[ 53.85 | Zobrazeno 3816 krát ]




Offline - Junior Profil 
15. 3. 2013 06:37 Odeslat příspěvek
To koukám, už to tam láduji a jestli je to opravdu ono, tak hned informuji informátory z O2, že nemají informace...:-)


Offline - Junior Profil 
15. 3. 2013 06:47 Odeslat příspěvek
Jarsou, já to budu schopnej uploadnout až odpoledne, tak pokud to již láduješ do SGS II, tak dej pak prosím sem vědět, jestli to opravdu "vyčistí" SGS II od user aplikací a uvede ho do výchozího nastavení, jak "vyhrožoval" Samsung. No a také co to je za verzi a taky nějaké první dojmy. Dík


Naposledy upravil kolega dne 15. 3. 2013 07:01, celkově upraveno 1


Offline - Junior Profil 
15. 3. 2013 06:53 Odeslat příspěvek
Tak už to tam je, po restartu probíhá optimalizace aplikací, mám jich tam 217...
Poté probíhá spouštění aplikací, kdy to vypadá, jako že to zamrzlo. Ale za chvíli to nahlásilo
ukončení a telefon zhasl.....
Po stisku tlačítka napájení se objevil požadavek na PIN a pak to fakt běží jako by byl nově instalovaný. Poté se má zadat jméno a příjmení a následně to dlouho hledá personifikaci.
A opravdu to celé mé nastavení obrazovek vyčistilo, no to bude teda makačka...
V prohlížeči to ale záložky zachovalo, nainstalované aplikace zůstaly.
Nastavení mailu také ok...
Zůstalo i pozadí na obrazovce, takže se bude muset "jen" vše na obrazovky přetahat.
Ještě že jsem si udělal obrázky všech obrazovek. Mám staženo 171 aplikací....:-))) Všechny stažené aplikace zůstaly.
Je tam spousta nového v nastavení, zatím vše běhá ok, svižně, bude to chtít pár dnů na nastavení a naladění. Takže teď již jen Root...

Tak jsem musel odinstalovat Viber - strašně žral baterku a momentálně systém hrozně zatěžuje proces com.sec.android.providers.downloads. Pokud jej v OS Monitoru odstřelím, tak je spotřeba ok, ale ta bestie za chvíli naskočí znova a zatěžuje procesor až 50ti procenty...
Asi by to chtělo tovární nastavení, ale pak začít zase úplně od začátku, to se mi nechce...
https://twitter.com/JoseMHeras/status/2 ... 0792545280

Tak jsem našel návod na řešení tohoto problému:

III. After the fresh boot
1. Go to Settings => Applications => All
2. Look for: com.sec.android.providers.downloads and click on it
3. Select Clear Data
4. Select Disable
5. Restart the device

Tak jsem to provedl, a objevují se další žeroucí aplikace. Tam vždy stačí pouze vymazat data a zmlknou. Jenže po vypnutí a zapnutí se ten providers znovu objeví a zase řádí. Tentokrát jsem jej ale již v aplikacích nenašel. Tak zkusím jej nechat na nabíječce vyblbnout, uvidíme, zda se neumravní...
Fakt je, že se z Wi-Fi nějaká data v malých dávkách stahují, ale nic se neodesílá...
Tak asi po čtvrt hodině se proces nasytil a zmlkl. Po novém vypnutí a zapnutí již nenaskočil, teď momentálně bere 40% proces Paměť pro obsah DRM. Tak jsem mu vymazal data a je zase klid.
Znovu vypínám a zapínám.. Teď pro změnu jede proces Úložiště médií. Tentokrát to nechám běžet a uvidím, jestli sám přestane....
Když ani po čtvrt hodině nepřestal, tak jsem mu opět vymazal data a byl klid. Po vypnutí a zapnutí další proces Stažené. Opět data a ok. V popisu aplikace jsem se dočetl, že všechny výše uváděné procesy spolu nějak souvisí. Tak se asi na tyto pokusy vykašlu, vrátím se k 4.0.4, večer provedu znovu instalaci 4.1.2 a nechám to celou noc na nabíječce, třeba si to celé samo sedne. Teď po restartu opět žere proces Stažené.
Doporučuji po přechodu mít nainstalovaný OS Monitor a na horní liště sledovat zatížení procesoru...
Tak to fakt vypadá, že není třeba mazat data, ale nechat proces se vyblbnout a spotřeba spadne. Ale je třeba počítat s tím, že po vypnutí zase naběhne jiný. Uvidím.



Je to verze Android 4.1.2!
Číslo sestavení je JZ054K.I9100XWLSD

To Mahoney:
Jaký prosím na to použít ROOT s CWM?


Naposledy upravil jarsou dne 15. 3. 2013 10:01, celkově upraveno 15


Offline - Junior Profil 
15. 3. 2013 07:08 Odeslat příspěvek
Díky za info, už se docela těším na odpoledne .....

Ještě by mě zajímalo, jestli to dnešní spuštění JB bylo jenom pro O2, nebo pro všechny CZ SGS II.


Offline - Junior Profil 
15. 3. 2013 08:20 Odeslat příspěvek
Zatím jenom O2.
Zajímavé je, že u O2 je jako datum vydání únor:
http://www.sammobile.com/firmwares/1/?model=GT-I9100&pcode=0#firmware
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 427, 428, 429, 430, 431, 432, 433 ... 475  Další stránka
Stránka 430 z 475 [ Příspěvků: 7111 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies