MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung I9100 Galaxy S II - obecná diskuse

Offline - Junior Profil 
22. 4. 2013 08:30 Odeslat příspěvek
Díky, tak to ti závidím. Takže při zapnutém Wi-Fi a uspalém telefonu ti to kleslo ze 100% na 99%?
To je fakt úžasné.... :tleskani
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
22. 4. 2013 08:32 Odeslat příspěvek
Udělal jsem wipe, a zatím se mi zdá, že to se spotřebou nic neudělalo, pořád cca 1%/15 min. při nepoužívání, což se mi zdá pořád dost.

-- 22. 4. 2013 09:33 --

dave_de píše
jarsou: zkusil jsem přes noc (8 hod) - zapnutá wifi + data (nastavení/další nastavení/mobilní sítě/režim sítě/"jen gsm"). Spotřeba 0-1% (nula byla než jsem poprvé stiskl tlačítko - pak 1%)
Tak to nechápu... Nehodíš sem prosím graf vybíjení?


Offline - Junior Profil 
22. 4. 2013 09:22 Odeslat příspěvek
pajamat: graf vybíjení neumím, ale k té baterce: o stránku výše jsem psal, jak se mi sgsII přes noc vybila z 95% na 15% - baterka se vybíjela přímo před očima ... po vypnutí všech těch hlasových příkazů, režimu v autě atd. to je teď takové, jak uvádím.
Nepoužívám ale 3G ani mobilní data (jen wifi). Nepoužívám živé tapety (pozadí). A využil jsem nové možnosti vypnutí některých aplikací v JB (nemám root). Vypnul jsem : AllShare Play, Dálkové ovládání, Duální hodiny, EnterprisePermissions, GameHub, Google Partner Setup, Google+, Hlasové příkazy, Hudba Google Play, Modul převodu textu, Odemknutí obličejem, Picasa Uploader, Readers Hub, Remote Controls, Samsung TTS, Sdílení Wi-Fi Direct (to kdysi někomu dělalo problémy!), Street View, Talk, Vyhledávání Google.
Pokud máte tip na vypnutí ještě něčeho, prosím o sdělení.
Jinak mám vyplé všechny automatické aktualizace aplikací a po tom problému s hlasovými příkazy a režimem "v autě" jsem po jejich zastavení restartoval, pak vypnul, vyndal baterku i simku (někde to někdo psal) a po restartu je to tak, jak uvádím.

-- 22. 4. 2013 11:20 --

Ještě jsem našel tento názor jednoho uživatele (zkusím taky, zatím jsem vypnuto neměl):

Tak je tam BATTERY BUG. .... Problem je jak znamo v komponente „Uloziste medii“, ktera prohledava vsechna media a kdyz narazi na neco, co nemuze precist, tak ne ze by treba po 10 vterinách preskocila na dalsi, ale bude to zkouset tak dlouho, dokud nevyzere baterku. „Reseni“ je ZAKAZAT komponentu „Uloziste medii“, cimz samozrejme ale prijdete o funkci náhledu médii v aplikacích a nebo budete muset RUCNE najit, ktery soubor to dela :(


Offline - Junior Profil 
22. 4. 2013 10:26 Odeslat příspěvek
Divný je, že já třeba v cestě nastavení/jazyk.zadávání nemám volbu "výstup převodu textu na řeč".

dave_de: S Úložišti je to na pytel, to bych si pak nemohl prohlížet a pouštět hudbu z mp3 playeru...



Naposledy upravil Fíla dne 22. 4. 2013 19:08, celkově upraveno 1

předchozí příspěvek se necituje



Offline - Junior Profil 
22. 4. 2013 10:38 Odeslat příspěvek
pajamat: sorry jestli jsem uvedl špatně cestu, správně: nastavení/usnadnění/výstup převodu na řeč

jinak to úložiště jsem vypnul teď (efekt zatím nevím), ale mp3 z powerampu mi jedou i po vypnutí

-- 22. 4. 2013 11:38 --

jo a poslení poznámka - mám vypnuté i mapy


Offline - Junior Profil 
22. 4. 2013 12:36 Odeslat příspěvek
dave_de: převod na řeč už jsem vypnutý měl...

jinak s úložištěm: asi to bude tím, že používám vestavěný player, a ten je pak nepoužitelný

já mapy vypnutý nemám, stejně tak používám talk, synchronizaci počasí a tak... kdybych vypnul vše, cos uvedl, postrádal by pro mě telefon funkčnosti, pro který ho používám...
takže používám: živé pozadí, v práci 3G, doma wifi, mapy, street view, aktualizace počasí atd.
Takže asi jde o to najít procesy, které lze vypnout, aniž by o nějakou používanou funkčnost člověk přišel...


Offline - Junior Profil 
22. 4. 2013 12:43 Odeslat příspěvek
pajamat: máš pravdu s tím vypnutím versus funkce smartphone - já jsem to zatím pozapínal ze zoufalství, když jsem viděl, jak ta baterka skutečně před očima mizí; teď mám strach na to sáhnout --- třeba někdo znalejší zjistí, co to dělá a dá vědět...


Offline - Junior Profil 
22. 4. 2013 14:58 Odeslat příspěvek
Tak za cca 8h 20min stav 52% při občasném používání (tel. přes BT, nějaký chat, internet, správa kontaktů a tak.)
Je to přibližně stejný, jako dřív s ICS, myslím, že wipe to moc nezlepšil, ale ani nezhoršil. Žádná trága, ale mohlo to být lepší. Ale je pravda, že po tom wipe je to teď plynulejší, snad se to bude i míň sekat.


Offline - Junior Profil 
22. 4. 2013 16:42 Odeslat příspěvek
Zmizel mi po přechodu na JB zvuk úplného nabití baterky. Nevíte někdo, kde se to nastavuje?


Offline - Junior Profil 
22. 4. 2013 18:39 Odeslat příspěvek
Zvládl jsem na jedno nabití mít telefon v chodu 48h. Běžné používání, několik hovorů a sms. Poslouchání hudby přes sluchátka, chvilku hrát DragRacing. Po celých 48h jsem měl vypnutou wifi i mobilní data. Jen na chvilku jsem zapínal internet a to v případě vyhledání spoje apod. Okamžitě jsem data ale vypínal. Když používám mobil k běžnému použití. vč. zapnutých mobilních dat/wifi, tak vydržím s baterkou 24h a cca 15% mi zbyde. Ovšem telefon používám jako "chytrý telefon" a nemám omezené všechny funkce, jak již někdo psal. To bych si mohl pořídit 3310, kde vydrží baterka celý týden a nemusím omezovat funkce telefonu :-D . Jestli má někdo telefon na parádu a ne kvůli tomu co umí, tak si hold nemůže stěžovat na výdrž baterie...
Samozřejmě také uznávám, že s baterií je to dost bídné, také jsem to v minulých příspěvcích řešil, nicméně s tímto mínusem jsem telefon kupoval...


Offline - Junior Profil 
22. 4. 2013 20:13 Odeslat příspěvek
to cermak90: vypnutí uvedených funkcí (obličej, mapy, hlas.příkazy) jsem provedl k nalezení a eliminaci takového vybíjení baterie, kdy mi najednou přes noc zmizelo 85% kapacity --- a s takovým minusem se vyrovnat nelze ani u smartphonu :-) Jinak jsem vše - kromě hlasových příkazů a map dal zpět a baterie drží. I se zapnutou wifi, kterou považuji za důležitější, než hlasové příkazy ...

Nevíte skutečně někdo čím se ovládá zvuk dosažení 100% nabití baterie?


Offline - Junior Profil 
22. 4. 2013 20:19 Odeslat příspěvek
Tak jestli jsi pak vše pozapínal, tak to pak jo, jen mi to asi někde uniklo, že jsi to znovu zapnul :-)


Offline - Junior Profil 
23. 4. 2013 08:08 Odeslat příspěvek
cermak90: Po pravdě řečeno vůbec nechápu, jak jsi mohl dosáhnout těch 24h při běžném používání... Já tak max 14h s odřenýma ušima...


Offline - Junior Profil 
23. 4. 2013 09:05 Odeslat příspěvek
Do včera jsem používal CyanogenMod 10.1(4.2.2). Byl jsem spokojený, ale občas se telefon zbláznil a začal se hrozně vybíjet. Použil jsem aplikaci USAGE TIMELINES a zjistil jsem, že procesor vytěžují procesy Správce stahování a Paměť DRM. Tyto procesy jsem musel natvrdo zakázat a pustit pouze např. při aktualizacích.

Vzhledem k pomalému UsbMassStorage a hlavně této chybě jsem se po půl roce rozhodl přejít zpět na Official ROM. Přes ODIN jsem nahodil XEZ 4.1.2 + Siyah kernel 6beta. Samozřejmě full wipe a smazání interní paměti.

A ono ejhle. procesy se jmenují jinak, ale jsou to pořád oni.
Paměť pro obsah DRM(Zabezpečené úložiště)
Úložiště médií (com.sec.android.providers.downloads)

CM mi více vyhovoval, ale kvůli této chybě jsem ho obětoval a nakonec se ukázalo, že to nebyla chyba CM.

Neměl jste někdo podobný problém?


Offline - Junior Profil 
23. 4. 2013 18:23 Odeslat příspěvek
pajamat píše
cermak90: Po pravdě řečeno vůbec nechápu, jak jsi mohl dosáhnout těch 24h při běžném používání... Já tak max 14h s odřenýma ušima...


Je to jen o tom, když zrovna nevyužívám data (jak mobilní, tak wifi) tak je vypnout. Jinak kdybych nechal zapnuté 3G celou dobu, tak se taky dostavám na těch 12h a jsem rád, když se dostanu včas k zásuvce.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 442, 443, 444, 445, 446, 447, 448 ... 475  Další stránka
Stránka 445 z 475 [ Příspěvků: 7111 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies