MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung I9500 Galaxy S4 - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
4. 6. 2013 19:32 Odeslat příspěvek
christmasOH píše
Pro urychlení a stabilizaci mobilu používám už od S2 + S3 a dnes na S4 toto.
Je dobrý čas od času mazat starý sms a seznamy hovorů. V minulosti jsem je naivně mazal přímo v mobilu. Hooodně překvapený jsem ale byl, když jsem nainstaloval MyPhoneExplorer a ten mi ukázal, že všechny sms a hovory jsou v mobilu i nadále. I když se mobil "tváří", že tam nejsou.
Po vymazání přes tuto aplikaci se mobil "zklidnil".

Ale to je program do pc ne?



Naposledy upravil Fíla dne 4. 6. 2013 21:18, celkově upraveno 1

citace zkrácena

Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
4. 6. 2013 19:35 Odeslat příspěvek
tylakk: klikni zde


Offline - Junior Profil 
4. 6. 2013 19:41 Odeslat příspěvek
Po dnesnim updatu jsem objevil bezpecnostni diru. I kdyz mam zabezpeceni zamknute plochy PINem, lze pri zamknute plose drzet dele tlacitko na zapnuti telefonu a tim dat rezim letadlo, vypnout hlasitost apod. Podle me by se do tohoto menu nemelo jit pri zamcenem telefonu dostat a uz vubec by nemely jit volit z voleb. Viz ukradnu telefon a vypnu zvuky a dam rezim letadlo - vypne signal gsm, data i wifi...to je pak pro zlodeje jasny cas navic.


Offline - Junior Profil 
4. 6. 2013 19:46 Odeslat příspěvek
Tohle mi ale dělá i nyní, ještě před updatem. Mám ještě firmware I9505XXUAMDM.


Offline - Pokročilý Profil 
4. 6. 2013 21:27 Odeslat příspěvek
tak jsem přišel na další bug v mailu: když z přijaté pošty vlezu do odeslané, kde si vyhledám a přečtu nějakou odeslanou zprávu a poté se vrátím zpět do přijaté, tak se mi komplet všechny zprávy v této složce označí jako nepřečtené :-(
Mimochodem: po update pořád 2x zrušit přítomno


Offline - Junior Profil 
4. 6. 2013 21:59 Odeslat příspěvek
technikus píše
Po dnesnim updatu jsem objevil bezpecnostni diru. I kdyz mam zabezpeceni zamknute plochy PINem, lze pri zamknute plose drzet dele tlacitko na zapnuti telefonu a tim dat rezim letadlo, vypnout hlasitost apod. Podle me by se do tohoto menu nemelo jit pri zamcenem telefonu dostat a uz vubec by nemely jit volit z voleb. Viz ukradnu telefon a vypnu zvuky a dam rezim letadlo - vypne signal gsm, data i wifi...to je pak pro zlodeje jasny cas navic.

A nemyslíš, že zloděj raději vyndá baterku? :D


Offline - Pokročilý Profil 
4. 6. 2013 22:46 Odeslat příspěvek
Panove, zkouseli jste nekdo dlouhodobe i HTC One? Mam tu na zkousku HTC One a jsem nadsen jeho odladenosti systemu. Jako Samsungar musim uznst, ze se jim to povedlo. Zadne mikrolagy jako u Samsungu, ale naprosto excelentni odladeny system. Je videt, ze v HTC meli nuz na krku, protoze museli konecne prolomit to xtratove obdobi a podle me se jim to s timhle modelem povedlo. Opravdu doporuci di tenhle model vyxkouset, protoze takhle sviznej system jsem nevidel ani na Nexudu. Uplne predelane rozhrani Sense, ktete bylo navic orazene, aby co nejmene zatezovalo system. Opravdu uvazuji o tom, ze bych S4ku vratil. I ten design je super, Opravdu doporucuji si s ni pohrat.


Offline - Junior Profil 
5. 6. 2013 05:45 Odeslat příspěvek
A tak jaky je changelog na ten vcerejsi update?


Offline - Junior Profil 
5. 6. 2013 07:52 Odeslat příspěvek
Honza20: Zkoušel a vracel jsem ho hlavně kvůli horšímu foťáku (pomalé ostření, přepaly i v relativně OK podmínkách) a ne příliš kvalitnímu provedení (špatné slícování, špatné vyfrézování), vadný pixel atd.. Je pravda, že Sense byl svižnější a vizuálně zajímavější než TouchWiz.
Snad časem bude nějaká custom ROM se Sense 5.0 i pro SGS4 (něco jako jsou Sense4All nebo GalaxySense).


Offline - Pokročilý Profil 
5. 6. 2013 07:56 Odeslat příspěvek
Honza: taky vážně uvažuju o THC. Akorat jej T-mobile nemá :-( S4 je podle mne SW nevětší sračka ze všech čtyř GalaxyS.


Offline - Pokročilý Profil 
5. 6. 2013 08:24 Odeslat příspěvek
jmanek
Zřejmě jsi kápnul na špatný kus, ale ten můj je bez sebemenšího znaku nějakého špatného slícování. Opravdu zpracování je prvotřídní a ten systém neskutečně rychlý. Samsung na mikrolagy prostě trpí, to mi nikdo nevyvrátí (dokonce i ve všech recenzích to bylo zmiňováno). Mimochodem na ten foťák přišel update a dost podstatně ty fotky vylepšil. Jako že jsem dříve HTC moc nemusel, tak tenhle model mě velice nadchnul.


Offline - Junior Profil 
5. 6. 2013 10:02 Odeslat příspěvek
Honzo20, tak to trochu srovnej, když máš vedle sebe HTC One i SGS4, myslím displej (na světle, večer), výdrž baterie, foťák, videokamerka, dosah wifiny, BT, citlivost na GSM signál a pod.
Myslím si, že to není jenom svižnosti systému, navíc Samsung se přece nechal slyšet, že pracuje na optimalizaci svého TouchWizu jak z hlediska rychlosti, tak objemu potřebných dat :-) . Osobně uvedení té optimalizované verze TW očekávám s uvedením odolné S4.


Naposledy upravil kolega dne 5. 6. 2013 10:31, celkově upraveno 1


Offline - Junior Profil 
5. 6. 2013 10:30 Odeslat příspěvek
Neví tady někdo, jestli a jak půjde dostat do S4 čistý Android z nově představené verze?
Pokud to půjde (ideálně bez ztráty záruky), předpokládám, že přijdu o ty S-vymoženosti. Ale popravdě většinu z nich člověk moc nepoužívá.
Děkuji za informaci kolegové a kolegyně Samsungáři ;-)


Offline - Junior Profil 
5. 6. 2013 12:24 Odeslat příspěvek
Myslím si, že neoficiální cesta bude. Jakmile někdo vyextrahuje čistou ROM, půjde flashnout přes ODIN. Prodej čisté SGS4 je naplánován od konce června, takže bych čistou ROM čekal na webu nejdříve někdy začátkem července, do té doby určitě ne


Offline - Junior Profil 
5. 6. 2013 13:12 Odeslat příspěvek
Tak uz mam taky S4. Uzasny to stroj. ted mam 2h na to si s nim hrat jinak vecer se pripravte ze budu mit par otazek, mozna ze i dost blbych. tak prosim budte trpelivi. dekuji za pochopeni :)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 ... 292  Další stránka
Stránka 73 z 292 [ Příspěvků: 4375 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies