MobilMania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Retenční nabídky Vodafone (vše kromě Tarifomatu)

Offline - Junior Profil 
20. 6. 2013 19:14 Odeslat příspěvek
Stepik1 píše
Mne nabidku za 323 aktivovali naprosto bez problemu. Na retencnim se vzdycky divaji na statistiku hovoru za posledni obdobi, v mem pripade vic nez 80% hovoru do Vodafonu a predchozi tarif CD bonus..U hodne volajicich a prevazne mimo vlastni sit jsou asi u teto nabidky opatrnejsi.

Tak u tebe uz to vubec nechapu.. :))) Mas CD tarif, prt utraty a volas ve vlastni siti a daji ti neomezeny vsude za 323kc.Fakt nerozumim,ale zavidim :)
Poslední příspěvek

Offline - Kolemjdoucí Profil 
20. 6. 2013 19:38 Odeslat příspěvek
lidi, lidi...já jsme jim napsal takový srdcervoucí mail, že to nejspíš zabalí na tomto trhu :-) vyčetl jsem jim vše i to za co nemohou....ale opravdu na úrovni, žádné cipoviny...tak uvidím co se pohne... dám pak vědět ale moc tomu nevěřím :-( oni nás měli vždy a mají i teď vcelku v pi.. Musím ale objektivně stát za VF, protože jsou nejmíň na nás zlí.... O-tů i témobil jsou pozadu jak spravedlnost v očích Nečase :-) zduř

Offline - Junior Profil 
20. 6. 2013 19:49 Odeslat příspěvek
jnexflex píše
Tak u tebe uz to vubec nechapu.. :))) Mas CD tarif, prt utraty a volas ve vlastni siti a daji ti neomezeny vsude za 323kc.Fakt nerozumim,ale zavidim :)

Jasne, mel jsem CD tarif, ale abych se celkove dostal na rozumnou cenu, tak jsem k tomu mel jeste dalsi 2 simky-Odepis a O2, neco jsem volal i pres Viber a Skype, ted uz to nemusim resit..Ve finale zaplatim o neco vic, ale odpada nutnost prehazovani mezi 3 sim kartami a zjistovani, jestli dotycny ma Viber nebo ne...

Naposledy upravil Fíla dne 20. 6. 2013 20:28, celkově upraveno 1

nebudeme citovat vlastní příspěvky

Offline - Junior Profil 
20. 6. 2013 21:22 Odeslat příspěvek
Po tomto bych se nebál ani dvouleté smluvy i kdyby se mělo něco za čas změnit. Operátoři si budou muset více vážit zákazníků.

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/mo ... ntu-272038

Za 1/5 ceny je můžete "vyfakovat" kdykoliv. Takže pokud dá konkurence lepší nabídku tak není o čem uvažovat a operátoři se budou hodně snažit i o udržení "dvouletých" oveček.

Naposledy upravil charman dne 20. 6. 2013 21:59, celkově upraveno 1

Offline - Junior Profil 
20. 6. 2013 21:49 Odeslat příspěvek
Je to už měsíc starý článek. Ale zákon se nebude vztahovat na smlouvy uzavřené před platností tohoto zákona. Bude platit jen na smlouvy uzavřené nebo prodloužené po platnosti zákona.
1. Ustanovení § 63, odst. 9 až 12 se nepoužije na smlouvy o poskytování veřejně dostupné služby elektronických komunikací nebo připojení k veřejné komunikační síti uzavřené před účinností tohoto zákona.
2. Na smlouvy o poskytování veřejně dostupné služby elektronických komunikací nebo připojení k veřejné komunikační síti na dobu určitou uzavřené před účinností tohoto zákona, které byly prodlouženy po účinnosti tohoto zákona, se použije ustanovení § 63, odst. 9 až 12.“
Dnes ho schválil senát. Takže už jen prezident.

Offline - Junior Profil 
20. 6. 2013 22:42 Odeslat příspěvek
Proslo uz si Senatem.Jen to musi podepsat prezident.Od kdy bude platit?1.1.2014?
http://aktualne.centrum.cz/ekonomika/po ... ?id=783193

Offline - Junior Profil 
20. 6. 2013 23:03 Odeslat příspěvek
Ahoj bojuju o změnu tarifu za neomezený od prvních hodin co jej vydaly mám ještě 20 dní smlouvu zkusil jsem jim napsat o nabídku na několik sim teď přes facebook (velmi slušně s čím jsem nespokojen a jaké tarify potřebuju ,cena za ně je na nich ) a uvidím zda a sčím se ozvou ...
jen pro zajímavost mě v březnu zdaržily mých 500min 100sms a 600mg z 790 na 1150,- druhé číslo z 100min 50 sms a 150mg z 360 na 550,- a MMP 1937,-(po rýpaly ano zvedli mě teď niternet na 1,5g,, zdarma,,) takže se nedivte že jsem naštvaný po 13 letech u oskara ,jo každý chcem platit v rámci možností co nejmíň a taky nejde o to platit těch suprových 323 (chválím ty co se jim to podarilo vyřídit ) ale mě nechcou dát ani ten standartní za 699 + 190 za neuzavření smlouvy (úvazek už nechci po problémech s tímto ) tim že bych na tomto dojel stávající smlouvu a to mě štve .. už doklepu starou smlouvu a uvidíme ,standart můžu mít hned a u všech tří ,pokut má ještě vodafon o mě zájem dá zajímavou nabídku pokut ne odejdu už jen za ten přístup ke mě

Offline - Junior Profil 
21. 6. 2013 00:37 Odeslat příspěvek
Kvuli 20dnum tolik starostí? V klidu to dojed, vybirej vhodnou nabidku a pak po ni vystartuj.
Snazim se porozumet textu, ale nechapu, ze ti v breznu zvedli cenu, kdyz mas smlouvu. Divny.
Pak ze ti standard nechcou dat a koncis tim, ze ho muzes mit hned...
Pro jednani s operatorem ti doporucuji pozadat o pomoc nekoho jineho. Dej mu tel.cislo a pristupovy heslo.

Offline - VIP uživatel Profil 
21. 6. 2013 04:31 Odeslat příspěvek
Pokud ti zvedli cenu v době trvání smlouvy na dobu určitou, tak máš nárok na odstoupení od takové smlouvy.

Offline - Junior Profil 
21. 6. 2013 05:25 Odeslat příspěvek
Ahoj nechtěl jsem to tu celé vypisovat znovu ale měl jsem smlouvu na 12 měsíců a loni o 5 měsíců dřív uzavřel novou (úvazek zůstává, slevy z minula zruší),znovu na 12 měsíců ,tim pádem mě zůstalo z minula 5 měsíců smlouvy takže v březnu mě skončily slevy, ale úvazek do července proto to zdražení (byly jsme domluveni že mě po tom roku dají lepší cenu ,ale tím že tam je dvojnásobné MMP mě dali cenu o dost horší (s tím že věděli že stejně odejít memožu), vyměnit ten tarif jsem chtěl v tom dubnu ne teď 20dní před koncem ,a že můžu mít cokoli jsem myslel po skončení úvazku . omlouvám se novým, ti staří už to tu určitě někde četli

Offline - Junior Profil 
21. 6. 2013 11:53 Odeslat příspěvek
Vcera jsem na retencnim zkousel dostat nabidku pro tri cisla v rodine. U dvou cisel byl pozadavek na RED (699) bez dvoulete smlouvy a bez problemu ho dali. Mozna by dali i levnejc ale ukol splnen. Pro sebe jsem chtel 100 minut, 50SMS a minimalne 1GB internet za cenu do 400,- Neuspel jsem, po 12 letech u VF koncim. Je videt, ze pro mene volajici zadnou konkurenceschopnou nabidku nemaj..

Offline - Junior Profil 
21. 6. 2013 12:07 Odeslat příspěvek
Kolik si prosimte mel na ty cisla utratu?Proste rovnou si jim rekl, ze chces 50% slevu na red?
Me spis stve, ze nemaji neco ala 4GB a treba 100-150min za rozumnou cenu.Jako v tarifu za 700kc maji 150MB?Zoufalost...

Offline - Junior Profil 
21. 6. 2013 12:20 Odeslat příspěvek
Rafter píše
Vcera jsem na retencnim zkousel dostat nabidku pro tri cisla v rodine. U dvou cisel byl pozadavek na RED (699) bez dvoulete smlouvy a bez problemu ho dali. Mozna by dali i levnejc ale ukol splnen. Pro sebe jsem chtel 100 minut, 50SMS a minimalne 1GB internet za cenu do 400,- Neuspel jsem, po 12 letech u VF koncim. Je videt, ze pro mene volajici zadnou konkurenceschopnou nabidku nemaj..

100'+50sms+1GB ma za 349 s DPH MR

-- 21. 6. 2013 12:24 --

jnexflex píše
Kolik si prosimte mel na ty cisla utratu?Proste rovnou si jim rekl, ze chces 50% slevu na red?
Me spis stve, ze nemaji neco ala 4GB a treba 100-150min za rozumnou cenu.Jako v tarifu za 700kc maji 150MB?Zoufalost...

100'+50sms+3GB ma za 449 s dph MR
s 10GB pak za 539

Offline - Junior Profil 
21. 6. 2013 12:35 Odeslat příspěvek
Stupid otazka...co je "MR"?

Offline - Junior Profil 
21. 6. 2013 12:44 Odeslat příspěvek
Mobilni revoluce :-)

Jeste lepsi je Tesco s klub kartou. Pokud dobre pocitam. Tak 120'+60sms+1,15GB bys mel za 325!

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121 ... 334  Další stránka
Stránka 118 z 334 [ Příspěvků: 5009 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies