O2 - bonus pro nové Tandem karty

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Majk 31. 12. 2006 02:25

Zdravím.

Teď jsem volal na *11, abych zjistil, zda je pro přidělení akce u Tandem rozhodující čas žádosti o aktivaci nebo uskutečnění aktivace. Při tom mi bylo sděleno, že se akce prodlužuje do 31.01.2007.
Nokia 5110 -> Philips Azalis 288 -> Sam X450 -> Moto V360 -> Nokia N70 -> ZTE Blade -> Huawei G600 -> inew V3 -> Ulefone Be Touch 2 -> LG Flex 2 (+ nokia N3109 a Samsung Galaxy Nexus) -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Honor 8X
Majk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod esquire 5. 2. 2007 22:35

Nabídka pro nově aktivované Tandem karty vychází z vánoční akce, kdy byly odpuštěny i 3 měsíční paušály ve výši 22,61 Kč. Z bonusu 15 min. po dobu 3 měsíců se stala normální trvalá nabídka, jen se už platí paušál 22,61 Kč.

V rámci měsíčního tarifu zákazník získává 15 volných minut po dobu 3 měsíců do všech sítí v ČR mimo linek zpoplatněných zvláštní sazbou. Volné minuty se uplatní před čerpáním minut z tarifu, Benefit bodů nebo z Top balíčků. Nevyčerpané minuty se nepřevádí. Nabídka platí pouze pro nové zákazníky služby Tandem.

Tedy za měsíční paušál 22,61 Kč získáte 10 volných minut do O2 a jako bonus 15 volných minut do všech sítí po dobu 3 měsíců.

Nejdříve se čerpá balíček 15 minut do všech sítí (nepřevádí se do dalšího účtovacího období) a poté standardních 10 minut do O2 v rámci tarifu (převádí se). Po uplynutí 3 měsíců budete mít k dispozici standarně 10 volných minut měsíčně do O2. :wink:

:arrow: Volné minuty do sítě O2 se vztahují jen na mobilní část, nikoli na pevné linky. :!:
esquire
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Aleš P. 27. 2. 2007 14:42

Tak bohužel pro všechny, kteří si pořídili novou Tandem kartu jsem se dozvěděl špatnou zprávu. Bonus, jenž byl uváděn na webu O2 zde, jak psal esquire v předchozím příspěvku není k Tandem kartám přidáván, přestože na výše odkazované stránce a jejího obsahu vyplývá pravý opak.
Citace z webu O2 píše:V rámci měsíčního tarifu zákazník získává 15 volných minut po dobu 3 měsíů do všech sítí v ČR mimo linek zpoplatněných zvláštní sazbou. Volné minuty se uplatní před čerpáním minut z tarifu, Benefit bodů nebo z Top balíčků. Nevyčerpané minuty se nepřevádí. Nabídka platí pouze pro nové zákazníky služby Tandem. /quote]

Zde je důkaz pro všechny, kterým bylo naúčtováno oněch 15 "bonusových" minut do všech sítí. Sejmul jsem ho dnes před malou chvílí.

Obrázek
Důkaz pro případnou reklamaci

Takže abych to uvedl na pravou míru, je tomu tak, že za Tandem kartu se platí (mateřské číslo) měsíční paušál 19 Kč (22,61 Kč s DPH) za které Tandem karta získává 10 volných minut do vlastní sítě (mimo pevné linky), žádný bonus s aktivací nezískáte.
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Aleš P. 2. 4. 2007 09:04

Po únorovém faux pas nalezneme na webu O2 opět nabídku bonusu volných minut pro nové Tandem karty.

Opět se jedná o 3x 15 minut do všech sítí, zda je i 3x odpuštěn paušální poplatek 22,61 Kč mi z toho není jasné, ale zdá se že ne. Volné minuty se chovají tak, jak je popsáno zde. Nabídka platí do konce dubna.
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod esquire 2. 4. 2007 09:44

ales76: To zas bude určitě jenom lákadlo. Minule mi všechny minuty naúčtovali s vysvětlením, že to byla chyba na webu. Takže bych se nedivil, kdyby tomu tak bylo i tentokrát.
esquire
Pokročilý

Odeslat příspěvekod snowboarder 2. 4. 2007 09:48

esquire: nezájem, co je psáno, to je dáno, jejich hloupost. Měl jsi trvat na reklamaci. navíc nevím, proč by to tam dávali znovu ;-) a ségře je v lednu a únoru neúčtovali, tak nevím.
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod esquire 2. 4. 2007 09:51

snowboarder: Ano, písemnou reklamaci jsem nakonec poslal i v souvislosti s neoprávněnou změnou tarifu z Pohody na SMS. Vykreditovali mi slevu do faktury, ale stejně. Naprostá nemožnost kontroly účtu a aktivovaných služeb, to je to, na co O2 řeší. A zákazník se musí otravovat s posíláním písemné reklamace jak za krále klacka. :roll:
esquire
Pokročilý

Odeslat příspěvekod snowboarder 2. 4. 2007 09:59

esquire: jo oni tlačí do písemný, ale když trošku zapovídáš, tak ti jí odešle operátorka. Já snad písemnou ještě neposílal nikdy. Kontrola nákladů je minimální /já mám simple tak aspon stav uctu/ ale třeba u Vodafone už 3 měsíce reklamuju každou fakturu. Chytrý přehled sedí a faktura přijde úplně špatně :( ono je to všude stejné :(
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Aleš P. 2. 4. 2007 10:02

snowboarder : No ano.. Vždyť ta původně prosincová akce byla prodloužena do konce ledna, jak píše zde Majk. Tam byly odpuštěny 3 paušály 22,61 Kč a jako bonus bylo 3x 15 min. Takže pokud si tu Tandemku pořídila v lednu, tak je dostala.
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod esquire 2. 4. 2007 10:08

ales76: Až se divím, že ty minuty dostala. U O2 je to jako sázka do loterie. S napětím čekáš, jestli jsi byl vylosován, nebo ne. Já jsem po té poslední zkušenosti s bonusem na Tandemu kartu zrušil a už Tandem dlouho nechci vidět.
esquire
Pokročilý

Odeslat příspěvekod snowboarder 2. 4. 2007 10:32

ales76: já vím ;-) jen jsem reagoval na to, že je esquire "nedostal" i když mu je nakonec proplatili. (aspoň dostal benefit bod navíc :-) ). Prostě i tandem aktivuje lidskej faktor a není neomylnej. A to, že při aktivaci nezaktivuje balíček 3x15 se stane lehce. Naštve to, ale pokud se to vyreklamuje úspěšně, co už. Mně v prosinci naúčtovali data za 47000. Málem to se mnou švihlo, ale částku dobropisovali. A já za těch 47000 dostal Benefit body :)
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Aleš P. 2. 4. 2007 10:45

snowboarder : Lidský faktor v tom nehraje žádnou roli.. Tandemku si člověk vyřídí přes primitivní samoobsluhu O2 a o vše se stará systém..

Jenže jde o to, že esquire bonus nedostal protože akce neplatila (jen to tak nevypadalo), ale tvá sestra ano, protože akce platila.
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod snowboarder 2. 4. 2007 10:48

ales76: ale vystavuje jí vždy člověk a předaktivovává ji! to samé jako převod z Go také provádíte sám, ale dostává se to člověku a ten to aktivuje ;-)

k rozdílu sestra vs esquire: už chápu ;)
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Aleš P. 2. 5. 2007 08:26

Opět zde máme variaci na bonus pro nové Tandem karty.. Více informací zde.

Jedná se o 60 minut (3x 20 minut) navíc pro volání do sítě O2.
10 minut na volání do mobilní sítě O2 ke každému Tandem číslu za 19 Kč (bez DPH) měsíčně + dárek: 3 x 20 minut volání na pevnou linku či mobil O2l/quote]
Nabídka platí do 31.5.2007
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod esquire 7. 5. 2007 17:52

Nová nabídka (str. 6) telefonu LG KG110 za 1 Kč k O2 Tandem kartě.

V období od 2.5.2007 do 31.5.2007 má zákazník možnost při aktivaci Tandem karty získat dotovaný telefon LG KG110 za zvýhodněnou cenu 1,00 Kč bez DPH (1,19 vč. DPH) Při koupi telefonu za zvýhodněnou cenu platí podmínky Tandem Mobil+ : cena telefonu LG KG110 je 1 Kč při minimálním měsíčním plnění 200 Kč a úvazkem na 24 měsíců. Smlouva o využívání služeb na 24 měsíců a závazek k vybranému MP na 12 měsíců je vázán k dané Tandem Kartě.

Smlouvu uzavírá zákazník – mateřská karta.

Akce platí do vyprodání zásob.
esquire
Pokročilý

Další stránka