D900 Prasklý displej

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod PC 4. 3. 2007 18:24

Je možné aby u Samsungu D-900 praskl sám od sebe displej ? Je na něm bílá podelná čára, také patrné rozprsklé krystaly (přirovnal bych to k otisku prstu. Telefon patří jednomu známému, on však vehementně tvrdí že s ním neházel ani mu neupadl ba na něj ani nešlápl. Setkal jste se tím někdo ? V servisu tvrdí mechanické poškození, to samé řekli i mně v jíném servisu, on však trvá na tom že s telefonem neblbnul. Děkuji.
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Junior

Odeslat příspěvekod M. 4. 3. 2007 19:39

Neco s tim urcite musel udelat. Nesedl si treba, kdyz mel mobil v kapse?
Nebo mozna mrazem, ale ty ted nejsou.
"Systém GPS není určen pro přesné určování polohy
a nikdy byste neměli výhradně spoléhat na data
o poloze získaná z přijímače GPS a rádiových sítí pro
zjišťování polohy nebo navigaci."
M.
Expert

Odeslat příspěvekod matho83 4. 3. 2007 19:45

Konecne klud
ale nie od s60
v.i.p. roku 2008
Kto sa smeje naposledy ten sa smeje najlepsie
matho83
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Slávek 4. 3. 2007 19:47

Stačí se někde přitlačit, třeba na lepou děvu a je to.
Slávek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 4. 3. 2007 19:57

Samo se nikdy nic neudělá, jak se říká. Buď Samsung vybavuje D900 samodestrukčními displeji, nebo si prostě ani neuvědomil, že s ním něco udělal.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod PC 5. 3. 2007 01:36

Kupodivu přesně to co popisuje nick BossHugo jsem viděl i na tom telefonu dnes...
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Junior

Odeslat příspěvekod BOSSHUGO 9. 3. 2007 11:24

Tak vidim ze ma nekdo ten samy problem. Taky bych tomu neveril kdyby se mi to nestalo, ze se posere displej a jeste ktomu stylem jako by na neho nekdo zatlacil, kdyby se mi to nestalo. Mam to i nafocene. Mel jsem ho jen v kapse a asi za 30 minut ho vyndal a bylo to. Zadne tlaceni ani hazeni a servis samozrejme zavadu neuznal a ja zacvakal opravu
LG 42PC56 - HDMI - LG DVX298H ... Philips PDL 7906H
Od 12.1997 Motorola d170 >Ericsson T10s >Motorola v3688 >Motorola v8088 >Samsung V200 >Samsung D900 >HTC Wildfire >Alcatel OneTouch Idol 2 Mini S >Xiaomi Redmi 3S
BOSSHUGO
Junior

Odeslat příspěvekod Slávek 9. 3. 2007 17:43

V kapse se to stane a ani o tom nevíš, samo se nic neudělá.
Slávek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MichaelJackie.S 10. 3. 2007 12:16

[quote="Slávek";Stačí se někde přitlačit, třeba na lepou děvu a je to. /quote] :mrgreen: LOL
MichaelJackie.S
Junior

Odeslat příspěvekod BOSSHUGO 10. 3. 2007 17:00

Ano samo se nic neudela, ale tohle je nejaka vada z vyroby, nebo treba vadna serie displeju kde staci jen nejaky otres. Jine telefony mi padaly nazem a nikdy nic se nestalo a tady v tomhle pripade...
LG 42PC56 - HDMI - LG DVX298H ... Philips PDL 7906H
Od 12.1997 Motorola d170 >Ericsson T10s >Motorola v3688 >Motorola v8088 >Samsung V200 >Samsung D900 >HTC Wildfire >Alcatel OneTouch Idol 2 Mini S >Xiaomi Redmi 3S
BOSSHUGO
Junior

Odeslat příspěvekod Slávek 10. 3. 2007 21:44

I kdyby to tak bylo, stejně ti to nikdo neuzná, začarovaný kruh, ledaže by takových případů bylo víc, a to záleží i na počtu prodaných kusů, jinak za lcd 2.600,- je pěkná pálka.
Slávek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod de ViANT 12. 3. 2007 12:28

tak jsem se koukal na webu a problém s nefunkčním/prasklým displayem není jen u vás viz
The cracked screen is a software problem with the phone. I spoke to Orange, & they said that Samsung will replace it free of charge. The fault code for this is (FW116 Faulty Screen). Quote this when you speak to some one.
z http://www.yourmobilephonereviews.co.uk/samsung_d900_reviews.htm takže by možná stálo za hřích s tím něco dělat...
de ViANT
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BOSSHUGO 18. 3. 2007 21:32

de ViANT: No tak vidim ze tam prasknul displej kde komu a jeden tam pise ze po oprave za 3 tydny zase znovu. Proste prilis velky displej na tak tenke telo a jeste ktomu nejaky zavadny. Zatim mi ten novy drzi tak snad to bude O.K.
BOSSHUGO
Junior

Odeslat příspěvekod pe37 26. 4. 2009 17:38

Nekupujte SAMSUNG! Ochrané sklíčko příliš tlačí na displej a ten praskne!
Už jsem se vyškolil! Koupil jsem E250 kterou jsem po 3 měsících dal partnerce a koupil si U600. Přítelkyni praskl displej, ale na telefonu který jen ležel na stole! Já ji vynadal že s tím musela bouchnout. Včera se mě stalo to stejný s U600!!! Praskl přímo před očima kdy jsem se na něj díval!!! Dokonce mám svědky. Ochranné sklíčko ani škrábanec, ale na displeji prasklina. Stejne jako na E250! Záruka neuznána, je to mechanické poškození a nikoho nezajímá (spíš nevěří) že praskly samy od sebe! Rozmyslete si koupi těchto telefonů. Mě ta půlroční sranda stála asi přes 7000. Zkuste schválně na netu zjistit kolik lidí se ptá kde se dá a za kolik vyměnit LCD?! Budete se divit! A věřím že dost z nich neví jak mohl prasknout. Prostě ho odložíte a za chvilku je čára na displeji! E250 vydržela asi 5 měsíců a U600 10 měsíců :grr:
Kdybych to neviděl, nevěřil bych!
pe37
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pe37 26. 4. 2009 17:43

Chtělo by to společně tlačit na firmu Samsung, protože není možné aby se s tím nic nedělo?! Hledal jsem na netu a nestačil se divit kolik lidí má stejný problém! Vidím v tom jedno: výrovní vada! LCD je až moc natlačený na ochranné sklo a ten tlak jednou nevydrží :-( U někoho dří, u někoho pozděj.
pe37
Kolemjdoucí

Další stránka