O2 stáhnul z nabídky původní Go tarify (ve vší tichosti)

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Majk 27. 3. 2007 23:49

O víkendu tu byl švára a chtěl vymyslet něco se svým stávajícím Go tarifem (změnit na jiný nebo tak). Při pohledu na net jsme však zjistili, že už jsou v současné nabídce O2 pouze 3 nové tarify (txt, fajn, mix). Na *88 opravdu systém nabízel pouze tyto 3 tarify.

Čili GO original, special, fun, quatro už nelze aktivovat.

Specialu škoda není, za ten náhrada je (až na platnost kreditu pouze 6 měsíců), ale taková absence Quatro go může Simkaře-záložáky docela namíchnout.
Nokia 5110 -> Philips Azalis 288 -> Sam X450 -> Moto V360 -> Nokia N70 -> ZTE Blade -> Huawei G600 -> inew V3 -> Ulefone Be Touch 2 -> LG Flex 2 (+ nokia N3109 a Samsung Galaxy Nexus) -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Honor 8X
Majk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod snowboarder 27. 3. 2007 23:52

přesně slovy "ve vši tichosti" jsem to poznamenal v jiné diskuzi... je to hnusný, ale dalo se to čekat. Veskrze byly duplicitní, ale QUATRO mohli ponechat.
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Martas06 27. 3. 2007 23:53

Jo taky jsem chtel prejit o vikendu na jiny tarif,hlavne kvuli uctovani 60+1 (Prvni cela pak po vterinach..) No uz to nejde....pry jen u novych karet ale ty zase nemaji.Menit tarif tedy uz nemuzu,muzu ale zmenit operatora a prejit na VF Nabito....jsem uz skoro rozhodnuty.

Jinak kdo ma ty stare tarify aktivni,tomu zustanou naporad...novi maji smulu,nebo koupit/sehnat novou SIMku ktera zmenu umoznuje.
snowboarder píše:přesně slovy "ve vši tichosti" jsem to poznamenal v jiné diskuzi... je to hnusný, ale dalo se to čekat. Veskrze byly duplicitní, ale QUATRO mohli ponechat.n/quote]
Uctovani po vterinach taky....ted uz ho zadny nabizeny tarif ze tri nema!!!
V sobotu jsem si rekl jestli by nebylo to uctovani 60+1 vyhodnejsi a uz shanel na webu kod ktery umozni zmenu...byl to DOCELA SOK!!!

//ales76: Příspěvky sloučeny. I po odeslání příspěvku ho můžete Obrázek
iPhone3G 8GB/BLACK
O2-Special
Martas06
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Standa1 28. 3. 2007 16:20

Koupit - sehnat novou simku která změnu umožňuje ?
Tomu nerozumím.
Znamená to že na nových simkách ta změna jde ?
Standa1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Michal P 28. 3. 2007 16:27

Novou od operátora neseženeš, leda v bazaru, já zrovna před cca 1 měsícem nechal 1 quatro chcípnout. :(
Naštěstí mám ještě jedno.
...
Michal P
Pokročilý

Odeslat příspěvekod snowboarder 28. 3. 2007 17:07

mysleli to tak, jako novou, která by ještě nebyla aktivovaná a byl na ní tarif předaktivován. Změna už možná není. I na úplně nové sim jsem to zkoušel.
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Majk 28. 3. 2007 18:04

snowboarder:
cili starou novou :-) Tamty tarify nejsou v prodeji predaktivovany uz delsi dobu.
Nokia 5110 -> Philips Azalis 288 -> Sam X450 -> Moto V360 -> Nokia N70 -> ZTE Blade -> Huawei G600 -> inew V3 -> Ulefone Be Touch 2 -> LG Flex 2 (+ nokia N3109 a Samsung Galaxy Nexus) -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Honor 8X
Majk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod snowboarder 28. 3. 2007 18:08

Majk: :roll: tak pořádně čti, samozřejmě že se myslí bazary atd. v O2 jí nekoupíš.
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod boban 28. 3. 2007 19:14

A tak by bylo solidní, kdyby operátor umožnil alespoň ze starého na nový přejít zdarma. Protože za změnu chtějí nějaký bakšiš - nevím 95Kč?
- čas neexistuje -
boban
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod snowboarder 28. 3. 2007 19:27

minimálně první změna je zdarma, měl jsem pocit, že na nový je zdarma vždy.
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod vaclavbarak 28. 3. 2007 20:28

To je docela špatný krok operátora. V domácnosti máme 2x Quatro a 1x Fajn.
vaclavbarak
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Aleš P. 28. 3. 2007 20:37

vaclavbarak : Jak už zde padlo, krom Quatra byly duplicitní. A to, že máte starší tarify doma je celkem jedno, jelikož jejich stažení se u O2 karet na kterých je aktivní nijak neprojeví. Ale jak už jsem i já psal, toho Quatra je škoda, byl to můj nejoblíbenější předplacený tarif.
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Martas06 28. 3. 2007 21:07

boban píše:A tak by bylo solidní, kdyby operátor umožnil alespoň ze starého na nový přejít zdarma. Protože za změnu chtějí nějaký bakšiš - nevím 95Kč?
iPhone3G 8GB/BLACK
O2-Special
Martas06
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Michal P 28. 3. 2007 21:39

Martas06: Žádná možnost aktivace starých tarifů není ty tarify tam musejí být již aktivovány.
...
Michal P
Pokročilý

Odeslat příspěvekod snowboarder 28. 3. 2007 21:40

Martas06: nejde na ně přejít! jen je možné najít místa, kde ještě prodávají simky s těmito starými tarify. takto to bylo myšleno.
snowboarder
VIP uživatel

Další stránka