T-Mobile eshop: 20% sleva na paušál

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod snowboarder 25. 4. 2007 12:32

Pokud si aktivujete tarif na eShopu T-Mobile, získáte na něj 20% slevu na dobu půl roku. Tato nabídka platí pro minutové i kreditní tarify. Tedy například za tarif Kredit250 nezaplatíte 297,50Kč, ale pouhých 238Kč měsíčně. Pokud si vyberete kreditní tarif, stále platí akce 50% kreditu navíc. Tedy například první půlroku budete mít za 238Kč kredit místo 297,50 dokonce 446,25Kč.

více zde:
T-Mobile eShop - 20% sleva
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod esquire 25. 4. 2007 12:42

snowboarder: Všiml jsem si toho už včera. Asi je to zaměřeno na podporu nových kreditních tarifů. Velmi dobré je, že to lze využít i na tarif Bav se, kdy je na půl roku paušál snížen na 180,88 Kč, oproti standardním 226,10 Kč. :) Navíc stále platí akce 100 SMS zdarma na půl roku při objednávce přes eshop.
esquire
Pokročilý

Odeslat příspěvekod pan Y. 25. 4. 2007 14:09

To není úplně špatná akce. Jen mi chybí (i na webu T-Mobile) datum, do kdy platí.

Doplním, že akce 50% kreditu navíc na půl roku ke kreditním tarifům platí do konce května a akce 100 SMS měsíčně na půl roku k BAV SE jen do konce dubna (jsem zvědavý, jaký bonus bude k nové aktivaci BAV SE od května).

edit: Ještě by mě zajímalo, jestli 20% sleva na paušál bude i k tarifům aktivovaným na dobu neurčitou (typicky např. T1 nebo když nebudu mít zájem o dotovaný telefon nebo HIT) nebo jen s úvazkem 24 měsíců. T-Mobile na webu uvádí:
...zkrátka pohodlně si aktivovat kterýkoliv z tarifů.
“You and I have unfinished business.”
pan Y.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod snowboarder 25. 4. 2007 14:14

pan Y: také jsem se díval do kdy to platí a po ověření na 4603 mi bylo řečeno, že by to mělo být zatím standardní zvýhodnění zákazníků, kteří využijí zásilkového obchodu místo prodejen.

edit: jasně, ale pak jsou tam uvedeny kreditní, minutové, BAV SE a internetové, takže to bude asi k těm uvedeným
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod esquire 25. 4. 2007 14:20

pan Y.: Je to i k T1 či Happy Partner. Paušál je pak 46,65 Kč, resp. 37,13 Kč. :)
To bych T1 mohl převést na Twist a pak znovu aktivovat přes eshop. :D
esquire
Pokročilý

Odeslat příspěvekod pan Y. 25. 4. 2007 14:21

snowboarder: Kdyby to bylo na pořád, bylo by to fajn.

ad edit: Na stránce akce 20% slevy je níže i T1 a partner.

Btw: Těch 446,25 Kč z úvodního příspěvku by platilo pouze pro variantu HIT, bez HITu by to bylo jen +25% kreditu, tzn. 371,88 Kč.

esquire: Díky za doplnění. Já mám k T1 ještě do srpna 100 sms měsíčně gratis, takže s tím hýbat nebudu ;-)
“You and I have unfinished business.”
pan Y.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod radim 25. 4. 2007 14:24

esquire píše:Navíc stále platí akce 100 SMS zdarma na půl roku při objednávce přes eshop. /quote]

Kde jsou ty časy, kdy to bylo na celý rok... :(
radim
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mirek.P 25. 4. 2007 16:42

Akce, ktere jsou jen na par mesicu, vubec nepovazuji za zajimave.
Zlate Oskarty bez limitu, SE, O2 T!P atd.
Mirek.P
Junior

Odeslat příspěvekod helax 99 26. 4. 2007 11:32

Výhodnější nabídka na Bav Se byla od srpna do tuším února, přes e-shop 100 sms na rok , takže za 226 kč na roční smlouvu 200 sms to je good
helax 99
Junior

Odeslat příspěvekod ruff 4. 7. 2010 20:52

Mnozí si zajisté všimli, že T-Mobile dává již 30% sleva na paušál při koupi přes eshop. Ale pozor jen na 3 měsíce! A každý si lehko spočítá, že tedy došlo k zhoršení, a celková sleva je po této změně nižší!
Zdá se mi, že TMO každým krokem nenápadně zdražuje své služby (např. rušení Twist Standard, rušení Přátel či jejich omezení či již ne tak výhodný Twist Bonus. A to nepočítám jejich machrování, že mají nejkvalitnější síť :-!
ruff
Junior

Odeslat příspěvekod goob 5. 7. 2010 01:43

Tak síť teď kompletně inovovali, tak proč by neměli. Jinak je to ale naprd, to máš pravdu.
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý